Сейчас 23 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте

Викладач Крій шиття дітям Гречаник Наталія Миколаївна

. Раздел Наши консультанты и специалисты . Просмотров: 16

Наталія Миколаївна за освітою кравець-закрійник легкого жіночого одягу.

Викладач Крій шиття дітям Гречаник Наталія Миколаївна

Навчалася у Сумському центрі професійно-технічної освіти з дизайну та сфери послуг. Має дві вищі освіти технічного напрямку та початкову художню освіту. Також має диплом бакалавра з спеціальності «Харчові технології» та диплом магістра з спеціальності «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка».

В освітнього центрі Діскавері викладає курси:

  • «Крій та Шиття для дітей 7-11 років»
  • «Крій та Шиття для підлітків 12-15 років»
  • Курс вишивки «Вишиванка від А до Я»
  • Викладач Крій шиття дітям Гречаник Наталія Миколаївна

    В нашому центрі працюють спеціалісти, які дуже люблять свою професію і з такою ж любов’ю самовіддано діляться своїми професійними надбаннями з нашими учнями. Наш майстер Наталія Миколаївна Гречаник одна з них. З раннього дитинства вона займається конструюванням, шиттям та вишивкою. Працює з дітьми та підлітками і передає свій досвід саме тим учням, які так же, як і вона в дитинстві, уже почали закохуватись в ту страву, яку вона сама любить. Викладач з задоволенням спостерігає, як її улюблена професія допомагає дітям виражати свою індивідуальність, коли вони власноруч створюють свої унікальні речі, іграшки, аксесуари, одяг. З свого власного дитячого досвіду викладач Наталія знає про ті неймовірні дитячі почуття, якщо речі створені своїми руками.

    Радість від роботи з дітьми – це не тільки позитивний емоційний досвід від роботи з вихованцями. Як досвідчений спеціаліст, Наталія Гречаник знає, що трудове навчання, а саме заняття з конструювання, моделювання та шиття , є одним із предметів, який вчить історії, культурі, моралі, виховує естетичний смак. Наталія також знає, що індивідуальність кожної дитини наділена надзвичайно багатим творчим потенціалом, який у її житті часто буває нереалізованим через об’єктивні та суб’єктивні причини. Саме цей творчий потенціал викладач намагається знайти у кожного свого учня і пізніше, в підлітковому віці, самовизначитись і, можливо, навіть реалізувати сам цей потенціал у майбутній професії.

    Крім того, Наталія знає, що процес крою та шиття вимагає від учня точності, посидючості, уваги до деталей, розвиває дрібну моторику рук, покращує пам'ять, концентрацію. Все це є важливими чинниками розвитку людини в дитячому віці. Вона пишається своєю скромною, навіть часом непомітною, професією викладача курсів крою та шиття, тому що знає, що це її, хоч і скромний, але внесок в розвиток кожної дитини, яка до неї прийшла опанувати невідому, але цікаву справу.

курси Перукар універсал базовий за 20 днів

Майстер-клас Курси Кондитер Виготовлення та декорування Тортів

Запрошення до навчання Крій та шиття одягу: базові креслення, моделювання
в Школі швейної майстерності Ірини Городецької

курси бухгалтерські

Набір в групу Курси Манікюр, педикюр, нарощування нігтів