Сейчас 17 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте

Викладач Школи перукарської майстерності Счастливцева Наталія Станіславівна

. Раздел Наши консультанты и специалисты . Просмотров: 17

Наталія Станіславівна Счастливцева, 16 років у перукарській справі. Перукар-стиліст, технолог-колорист. Викладач Школи Перукарської Майстерності в Освітньому центрі Діскавері у місті Суми. Викладає курси «Перукар-Універсал Базовий», «Перукар-Універсал Поглиблений» та проводе заняття на курсах з підвищення кваліфікації з практикуючими майстрами перукарень в Сумському регіоні та в інших містах України.

викладач в школі перукарської майстерності Наталія Станіславівна Счастливцева

Навчальні програми Наталії Станіславівни розроблені з урахуванням сучасних тенденцій у перукарській справі. Завдяки багаторічному практичному досвіду з клієнтами, Наталія має великий арсенал перевірених та дієвих нюансів в роботі з будь-яким типом клієнта і знає, на яких саме моментах треба зосередити увагу студента під час навчання.

Концепція викладача Наталії «Мій випускник – це готовий до роботи перукар-боєць» полягає в тому, що її навчальні програми віддають пріоритет практичним відпрацюванням (90%) на реальних клієнтах, на перукарському кріслі в перукарні. Така методика викладання повністю анулює у студента будь-яку невпевненість, або навіть страх перед клієнтом. Теоретична підготовка (10%) – це не безкінечні лекції та зайва писанина студентів на занятті, а вже готові схеми з чіткими поясненнями від викладача, які студенти отримують у власне користування і можуть тримати їх в якості інструкцій в своїй подальшій професійній діяльності.

Випускник Наталії Станіславівни – це не просто студент-випускник. Цей викладач навчає і виховує готових, впевнених в собі майстрів-перукарів, які можуть сміливо розпочати роботу в перукарні відразу після закінчення будь-якого обраного напрямку, який викладає Наталія Станіславівна. В практичній та навчальній роботі викладач використовує засоби для волосся molecular cosmetics бренду SPA MASTER, продукти якого мають фармацевтичні властивості всіх компонентів.

курси Перукар універсал базовий за 20 днів

Майстер-клас Курси Кондитер Виготовлення та декорування Тортів

Запрошення до навчання Крій та шиття одягу: базові креслення, моделювання
в Школі швейної майстерності Ірини Городецької

курси бухгалтерські

Набір в групу Курси Манікюр, педикюр, нарощування нігтів