Сейчас 75 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте

Інтенсивний курс "Чоловічі базові та стильні стрижки"

. Раздел Курси Перукар . Просмотров: 178

Якщо сьогодні, через ситуацію, що склалася в нашій країні, ви не маєте можливості постійно відривати себе від сім'ї, або щодня добиратися на роботу, то вихід є:

опануйте нову професію "Майстер чоловічої та дитячої стрижки" на тритижневих  інтенсивних курсах в освітньому центрі Діскавері,  в Школі Перукарської Майстерності Інни Чернякової.

 


Викладач Школи перукарської майстерності Інна Чернякова - спеціаліст Школи Перукарської Майстерності в освітньому центрі Дискавері. Вона поділиться з вами всіма своїми професійними секретами, щоб ви мали таких самих красивих клієнтів.

 У цій групі наш талановитий майстер Інна розповість Вам про ті хитрощі перукарського мистецтва, які Вам знадобляться у Вашій роботі з клієнтами.

Має великий практичний досвід роботи в салоні з різними категоріями клієнтів та завжди щедро ділиться усіма напрацьованими нюансами роботи перукарем.

Читати далі...


«Чоловічі базові та стильні стрижки».
Повний інтенсивний курс.
7 занять. 28 академічних годин.
Вартість навчання дивіться в Прайсі.
Після закінчення курсу видається свідоцтво

 Зразок свідоцтва курсу "Чоловічі стрижки"

Ви тільки уявіть: всього за три тижні ми зробимо Вас затребуваним майстром у всіх чоловіків, як рідних, так і знайомих. Та й сімейний бюджет менше страждатиме. А Ваш коханий чоловік завжди матиме можливість подарувати Вам шикарний букет квітів на ті гроші, які б йому довелося сплатити за відвідування перукарні.

З нашим талановитим майстром Інною Леонідівною, Ваше навчання буде не тільки продуктивним а й цікавим, тому що  вона має багатий арсенал практичних доробок,  секретів і надбань, якими вона щедро ділиться зі своїми учнями.

Навчальна програма курсу
«Чоловічі базові та стильні стрижки».
Повний інтенсивний курс.

Інтенсивний курс "Чоловічі базові та стильні стрижки" в м. Суми

 • Заняття №1 (4 академ урока)
  Знайомство. Робоче місце майстра перукаря. Підготовчі та заключні роботи. Інструменти та обладнання салону. Прийоми утримання інструментів. Зони.
 • Заняття №2 (4 академ урока)
  Стрижка. Операції стрижки: зведення волосся нанівець, тушевка, окантовка, зняття волосся на пальцях. Способи зрізання волосся: внутрішній, зовнішній. Методи стрижки: «пасмо за пасмо», «пасмо на пасмо». Використання методів філіровки.
 • Заняття №3 (4 академ урока)
  Будова волосся та шкіри голови. Чоловічі класичні стрижки "Наголо"; "Бокс"; "Полубокс"; "Канадка".
  Схеми та технологічна послідовність виконання.
 • Заняття №4 (4 академ урока)
  Чоловічі модельні стрижки.  Стрижка бороди.
  Схеми та технологічна послідовність виконання.
  Дитячі стрижки. Прийоми та способи миття волосся. Використання шампунів, укладання волосся феном. Засоби для фіксації, укладання волосся.
 • Заняття № 5 (4 академ уроку) Практичне заняття.
  Демонстрація стрижки на моделі. Відпрацювання технологічного процесу виконання чоловічих стрижок "Наголо"; "Бокс"; "Полубокс"; "Канадка".
 • Заняття №6 (4 академ урока) Практичне заняття.
  Відпрацювання технологічного процесу виконання чоловічих стрижок.
 • Заняття № 7 (4 академ урока) Практичне заняття.
  Залікова робота. Отримання диплому.