Сейчас 33 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА САЙТ ОСВІТНОГО ЦЕНТРУ "ДІСКАВЕРІ"!

Дорогі жителі Сумського регіону!
Запрошую Вас та Ваших дітей на навчання
до освітнього центру «ДІСКАВЕРІ».

Карамишева Валентина Михайлівна

В цьому році нашому центру виповнилось 17 років. «ДІСКАВЕРІ» сьогодні – це освітній центр, який постійно розвивається і згідно вимог і тенденцій на сучасному ринку праці розвивається та відкриває нові найпопулярніші напрямки курсового навчання дітей і дорослих.

Наш освітній центр має назву ДІСКАВЕРІ, і ця назва не є якоюсь простою чи банальною випадковістю. Справа в тому, що є таке гарне англійське слово «DISCOVERY», яке у перекладі на українську мову означає «ВІДКРИТТЯ». 17 років по тому, обравши ім’я "ДІСКАВЕРІ" своєму центру, я мала сподівання, що саме така назва цього центру відповідає тій місії, яку він буде виконувати: кожному учню або учениці, які будуть у нас навчатись, наш центр допоможе відкрити та розвинути їхні нереалізовані таланти та отримати ще одну можливість бути затребуваним у будь-де та у будь-якій життєвій ситуації.

На протязі вже 17 років, навчаючи студентів, ми також, як і вони, робили для себеприємні відкриття. Як виявлялося, наші учні навіть не знали, скільки в них було приховано талантів, здібностей та можливостей реалізувати себе у своєму житті та про які вони так би і не знали, якби не прийшли до нас навчатись.

Кожному, хто обере будь-який курс в «ДІСКАВЕРІ», варто знати, що це не просто «курси», або Ваше хобі, а той маленький відрізок Вашого життєвого шляху з новими знаннями та практичним досвідом, який подарує Вам можливість додаткового заробітку або працевлаштування. Ви завжди будете затребувані, корисні, популярні та оточені вдячними людьми, що і є найціннішою винагородою за набуті нові знання та уміння.

 

Бажаю Вам вдалого вибору!

З повагою та любов'ю, керівник курсів
Карамишева Валентина Михайлівна

Курс маникюра, педикюра, наращивания и дизайна ногтей

. Раздел Головні статті курсів

Курс маникюра, педикюра, наращивания и дизайна ногтей

Ногтевой сервис сегодня стал наиболее востребованной и актуальной услугой в индустрии красоты. Спрос на услуги маникюра, педикюра, наращивания и дизайна ногтей стремительно растет.

Наши курсы – это комплексная программа широкого спектра теретических знаний и практических навыков «от А до Я» – от базовых знаний по уходу за ногтями, до современных технологий наращивания ногтей.

Курсы Английский язык Сумы

. Раздел Головні статті курсів

Эффективное изучение английского языка в минигруппах, задействовуем все виды вашей памяти, интересно и результативно за короткий срок учим разговаривать, читать.

Образовательный центр «Дискавери» предлагает большой выбор программ для любого возраста, любого уровня подготовки и достижения различных целей изучения английского языка в городе Сумы.

Компьютерные курсы

. Раздел Головні статті курсів

ОСНОВНЫЕ НАПРАВЛЕНИЯ:

  • Компьютер для начинающих;
  • Оператор ПК (Word 2003/2007/2010, Excel 2003/2007/2010)
  • Основы работы в Интернете;
  • Компьютерная графика (CorelDRAW, Photoshop);
  • Создание и продвижение сайтов.
  • Дизайн, черчение (Archicad, Autocad) - приобретение основных навыков создания и подготовки чертежей для дальнейшего их использования в строительстве.

курси Перукар універсал базовий за 20 днів

Майстер-клас Курси Кондитер Виготовлення та декорування Тортів

курси бухгалтерські

Набір в групу Курси Манікюр, педикюр, нарощування нігтів